ماساژهای کلاسیک

اسپا و ماساژ هتل رسپینا

ماساژهای کلاسیک

ما عقیده داریم که ماساژ گرفتن یه کار لوکس و تفریحی نیست.

بلکه یک سرمایه گذاریه برای رسیدن به آرامشی که بدن ما واقعاً به اون نیاز داره...

. . .

ماساژ هات استون

برخی بر این باورند که سنگ هایی که در ماساژ هات استون استفاده می شوند، انرژی و زندگی جریان آب رودخانه ها را درون خود ذخیره کرده اند. زمانی که حرکت سنگ های صیقلی و معطر شده با روغن های طبیعی و خوشبو را که از پیش تا دمای مطبوعی گرم شده اند برروی بدنتان احساس می کنید، شما هم بر این باور اعتقاد پیدا خواهید کرد.

. . .

ماساژ آروماتراپی

آرامش بخش، نیروزا، از بین برنده درد، بازسازی کننده سلول های مرده پوست، آزاد کننده گرفتگی های عضلات؛ همه این واژه ها از خصوصیات روغن هایی هستند که در آروماتراپی استفاده می شود. از ماساژ آروماتراپی همه لذت می برند، چه آنهایی که برای اولین بار ماساژ می گیرند و چه کسانی که ماساژ به یک عادت دلپذیر در زندگیشان تبدیل شده است.

. . .

ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی بهترین پیشنهاد برای آنهایی است که تا به حال ماساژ نگرفته اند و یا زمان زیادی از آخرین ماساژ آنها می گذرد. در این ماساژحرکات سیال دست ماسور و اعمال فشار های مَختلف بر تمامی بخش های بدن، کمک می کند تا دردهای عضلانی کم شده، اعصاب آرام شود و سطح انرژی بدن افزایش یابد.

. . .

ماساژ شمع

در این ماساژ بجای روغن های معمول، از شمع های خاص استفاده می شود که در ساخت آن بجای پارافین، روغن های جامد گیاهی و طبیعی بسیار خوشبو بکار گرفته شده اند. بعد از ریختن شمع آب شده که دمای آن تنها 2 درجه از دمای بدن شما گرمتر است، حرکات ماساژ سوئدی اجرا می شوند. خاصیت نرم کنندگی و جذب بالای روغن موجود در این شمع، پوست بدن شما را بسیار خوشبو، شفاف و زیباتر خواهد کرد.

سانس بانوان

۸:۳۰ الی ۱۶:۳۰

سانس آقایان

۱۷:۰۰ الی ۲۴:۰۰

TOP